Blog


Czy pobyt w saunie jest dobry dla zdrowia?Korzystanie z sauny - zarówno suchej, jak i parowej - niesie ze sobą liczne korzyści dla naszego organizmu. Dowiedz się, co osiągniesz dzięki regularnemu użytkowaniu sauny.

Czytaj dalejCzym się charakteryzują ślimakowe kabiny prysznicowe?Kabina prysznicowa to jedna z najważniejszych części SPA. Użytkownicy mogą skorzystać z niej przed wejściem - obmywając się z potu i brudu, by możliwie zwiększyć higienę wspólnego użytkowania sauny z innymi ludźmi - a także po wyjściu, by opłukać się z potu wywołanego przebywaniem w wysokiej temperaturze. Do tego celu najlepiej nadają się tzw. kabiny ślimakowe. Czym się charakteryzują i jakie są ich największe zalety?

Czytaj dalejNajważniejsze elementy wyposażenia sauny parowejSauna parowa - określana też jako łaźnia parowa lub łaźnia rzymska - to miejsce służące zarówno odpoczynkowi, jak i odpowiedniemu nawilżeniu. Korzystanie z niej wspomaga krążenie krwi oraz ma dobry wpływ na układ oddechowy. Co jednak powinno znajdować się w łaźni parowej, by służyła nam jak najlepiej?Czytaj dalejAranżacja domowej strefy SPA. Od czego zacząć?W czasach, gdy żyjemy w ciągłym biegu, a większość naszych działań podyktowana jest przez pośpiech, chwile relaksu i wytchnienia stają się bezcenne. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie znaleźć czas np. na weekendowy wyjazd czy wizytę w SPA, dzięki której odpoczniemy i nabierzemy sił na kolejny tydzień. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może być zaaranżowanie strefy SPA we własnym domu.Czytaj dalejWitamy na blogu!Blog firmy All-Spa.

Czytaj dalej