Blog


Własne SPA w domu. Ile to będzie mnie kosztować?SPA to chwila wytchnienia, możliwość ukojenia nerwów zapewnienia ciału i duszy należytego odpoczynku. Dawniej namiastką domowego SPA była wanna, kąpiel w pianie w otoczeniu świec i ulubionego zapachu, dopełniona dobrą lekturą, muzyką czy kieliszeczkiem ulubionego trunku. Dzisiejsze możliwości aranżacyjne wnętrz umożliwiają stworzenie ekskluzywnego salonu SPA praktycznie w każdym domu. Wystarczy dobry projekt, sprawdzony sklep z elementami strefy SPA i można ruszać z budową. Ciekawi jesteście, ile może taka przyjemność kosztować? Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalejPodgrzewane leżaki jako wyposażenie pomieszczeń SPAPodgrzewane leżaki stanowią doskonałe wyposażenie pomieszczeń w SPA, ponieważ są nie tylko niezwykle wygodne, ale także idealnie rozgrzewają organizm, dostosowując optymalną temperaturę do potrzeb naszego ciała.

Czytaj dalejJak to działa? Zasady funkcjonowania sauny parowejSauna parowa to doskonały sposób na relaks w wolnym czasie. Przebywanie w saunie ma liczne pozytywy, które przyczyniają się do odprężenia i poprawy zdrowia poprzez usunięcie toksyn z organizmu. Aby korzystać z dobroczynnego wpływu sauny parowej, nie trzeba koniecznie odwiedzać centrów SPA czy Wellness. Tego rodzaju pomieszczenie można urządzać także w domach prywatnych.

Czytaj dalejDlaczego warto zainwestować w wannę z hydromasażem?Wanna z hydromasażem jest coraz częściej wybieraną opcją w wielu domach. Pozwala ona na wykonywanie zdrowotnych masaży wodnych w domowym zaciszu, bez konieczności inwestowania w drogi sprzęt, bądź w skomplikowaną aparaturę. Wanny z hydromasażem mogą występować w wielu różnych typach i posiadać bardziej lub mniej zaawansowane funkcje. Z całą pewnością warto poznać korzyści płynące z inwestycji w wannę z hydromasażem.

Czytaj dalejJak dobrać siedzisko do łaźni parowej?Od dawnych lat ludzie korzystali z dobroczynnego wpływu łaźni parowych. W starożytnym Rzymie rządzonym przez cesarza Konstantyna było ponad 800 łaźni. Nie ma w tym nic dziwnego, bo korzyści, jakie niesie ze sobą korzystanie z łaźni parowej ciężko przecenić. Tego rodzaju zabieg łagodzi bóle mięśni, poprawia krążenie skórne. Ponadto łaźnia parowa działa relaksująco i poprawia ogólny stan zdrowia.

Czytaj dalejCzy pobyt w saunie jest dobry dla zdrowia?Korzystanie z sauny - zarówno suchej, jak i parowej - niesie ze sobą liczne korzyści dla naszego organizmu. Dowiedz się, co osiągniesz dzięki regularnemu użytkowaniu sauny.

Czytaj dalej