Budowa łaźni i SPA

Opiera się na konstrukcji modułowej, przy wykorzystaniu elementów COVI. Zajmujemy się kompleksową realizacją zleceń na stworzenie tego typu obiektów, stosując przy tym wysokiej jakości materiały. Budowa łaźni przebiega z wykorzystaniem wyrobów takich jak:

  • Ławy, siedziska, leżanki, kominek parowy - elementy COVI.
  • Generatory pary renomowanej włoskiej firmy PEGO; generatory pary niezawodne i ekskluzywne.
  • Całość wykończona hiszpańską mozaiką szklaną Reviglass - lub inną wybraną przez inwestora.
  • Drzwi szklane z ościeżnicą aluminiową w systemie Palermo

Budowa SPA
Zajmujemy się projektowaniem i konstruowaniem stref Wellness. Budowa SPA to nasza sztandarowa usługa. Wykonaliśmy już kilka owocnych realizacji i posiadamy grono zadowolonych klientów. Projekty realizujemy przy wykorzystaniu elementów modułowych COVI, które wyłożone są mozaiką. Budowa sauny fińskiej i/lub Infrared

Budowa sauny fińskiej i/lub infrared
Wykonujemy również tradycyjne sauny fińskie. Standardowo do ich przygotowania wykorzystujemy świerk skandynawski, jednak istnieje możliwość wyboru innego drewna (jodła kanadyjska, osika, osika termo czy cedr). Budowa sauny z wykorzystaniem do ogrzewania pieców niemieckiej firmy EOS lub promienników podczerwieni ceramicznych/kwarcowych daje gwarancję wysokiego komfortu użytkowania. Każdy projekt zawiera zestaw akcesoriów (ceber drewniany, chochla, zagłówek, abażurek z lampą) i drzwi szklane (możliwość wykonania motywu piaskowanego).

Wszystkie wyżej wymienione konstrukcje dostosowujemy do indywidualnych preferencji przyszłych użytkowników. Uwzględniamy w każdym przypadku możliwości lokalowe, wizję estetyczną Klienta oraz jego potrzeby. Doradzamy, która z naszych propozycji będzie w pełni spełniała oczekiwania i efektownie komponowała się ze strefą relaksu. W przypadku zainteresowania instalacją (jedną z wyżej wymienionych) prosimy o kontakt. Preferujemy korespondencję mailową. Prosimy o przesłanie drogą elektroniczną wiadomości z zaznaczeniem typu instalacji, jaką chcieliby Państwo założyć oraz z rysunkiem lub wymiarami pomieszczenia, w którym miałaby się znaleźć konstrukcja. Z reguły instalacja trwa jeden dzień.