WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy architektów, firmy zajmujące się budową łaźni parowych, stref SPA i Wellness, a także osoby prywatne, które chcą stworzyć w swoim domu coś niepowtarzalnego. Nasze doświadczenie pozwala nam pomóc w realizacji zaplanowanych celów. Oferujemy kompleksową usługę - od projektu, poprzez produkcję ław i innych elementów, transport i montaż u klienta, po wykończenie i ewentualne uruchomienie obiektu.

Mamy za sobą wiele realizacji i zadowolonych klientów.

Zdjęcia znajdziecie Państwo w zakładce Realizacje na górze strony. 

Prosimy o kontakt poprzez e-mail (covi@covi.pl) lub telefonicznie (509 314 749).

 

PARTNERZY

Dotychczas z naszych usług korzystają:


Sklep internetowy oferujący akcesoria i elementy do budowy łaźni parowych, budowa saun fińskich i infrared, wanny SPA, balie ogrodowe, generatory pary i inne...


Budowa basenów publicznych i prywatnych, kompleksowa obsługa klienta w zakresie budowy SPA, Wellness, budowa łaźni parowych i budowa saun fińskich oraz infrared.


Pracownia projektowa, aranżacje wnętrz, tworzenie projektów koncepcyjnych oraz projektów aranżacji wnętrz.

 


Nasze łaźnie parowe wyposażone są w generatory pary firmy PEGO. Są to generatory pary produkcji włoskiej, bezawaryjne, używane przez nas wiele lat

Projektowanie łaźni parowej, projektowanie SPA - Zajmujemy się również projektowaniem łaźni parowych i stref SPA. Jeśli jestes projektantem i chcesz wykorzystać nasze elementy w swojej aranżacji - napisz. Jesteśmy w stanie udostępnić pliki dwg i dxf z naszymi produktami.

Jeśli chcesz zostać naszym partnerem i znaleźć się na naszej stronie - prosimy o kontakt.